
The girl who is so lost without you.
Ok...it's my first project and i have to sell nuts....
40gms each packet and it cost $1...
Come on, it's cheap u know...
At NTUC 40gms of nuts cost $1.22 each..
Please help me.....
pretty please.....
=)